Web Tasarımı

Müşterilerinize detaylar içinde kaybolmadan aradıkları bilgilere hemen ulaşabileceği alışkanlıklarına uygun yazılımlar, web siteleri, oyunlar hazırlıyoruz.

E-Ticaret Sistemleri

Satış yapabilmeniz için en uygun ve kapsamlı e-ticaret sistemlerine sahibiz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

Mobil Oyun & Uygulamalar

Günümüzde mobil cihazlarda sayfa görüntülemeler artık bilgisayarlardan daha fazla olmaktadır. Uygulamalar ise çoğu zaman sitelerde yapılabilecek işlemlerin daha hızlı ve kolay yapılmasını sağlar.Elektronik Pin

iTunes, Play Store, Steam, Facebook vb. gibi bir çok online oyun ve uygulamaların ön ödemeli kredileri bulunmaktadır. Bu yükleme işlemini hattınıza kontör yüklemek kadar basit bir işlem haline getiriyoruz.

Api Entegrasyonu

API(Uygulama programlama arayüzü) çeşitli firmalar ile aranızda köprü işlevi görür. Senkron ve asenkron api isteklerini işlemede tecrübeliyiz. Banka sanal poslarını(Garanti, İş Bankası, Finansbank vb.), dünya çapında kullanılan ödeme sistemlerini(Paypal, Western Union vb.), diğer ödeme sistemlerini(Mobil ödeme, G2A vb.) entegre ediyoruz.

Otomasyon Sistemleri

Firma içinde veya dışındaki işlerinizi otomatize etmeniz hem maliyetten hem de süreden tasarruf etmeniz anlamına gelir. Firmamız bu konuda çeşitli işletmelere masaüstü, mobil ve tablet üzerinden çalışan sistemler yapmıştır. Ve yapılan tüm sistemler günümüzde aktif durumda kullanımdadır.Neler Sunuyoruz ?Seo

Seo Desteği

Her firma kolay bulunabilir olmak ister, Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında sitenizi en üst noktalara taşıyoruz. Bu sayede rakiplerinizin önüne geçip satışlarınızı artırıyorsunuz.

Tarayıcı

Tüm Tarayıcılara Uygun

İnternet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, Safari V.B. tarayıcılar ile % 100 uyumlu altyapı

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarınızı başta Instagram olmak üzere Facebook, Linkedin, Twitter vb. paylaşımlar yapıp güncel kalmasını sağlıyoruz. Ziyaretçilerinize düzgün Tükçe ile istediğiniz mesajları yansıtmanızda yardımcı oluyoruz.